Uudised

 
 

Kalender

Июнь 2018

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
  • Экскурсионный день.
  • maastikumäng 5b,5c, 5d klass
  • Eesti keele eksam (kirjalik ja suuline). Põhikool.
  • LasnaSport 8A, 8B, 8C, 8D, 8V (Klassijuhatajad)
  • В гостях Невиданного кино
  • maastikumäng 5e,6a, 6b klass
  • В гостях Невиданного кино
  • 11.klasside uurimistööde kontrollimine komisjonides
  • maastikumäng 6c, 6d
2
  • 11.klasside uurimistööde kontrollimine komisjonides
3
  • 11.klasside uurimistööde kontrollimine komisjonides
4
  • Projektinädal algklassides (T. Dudorina, T. Šutova)
  • 12.klasside koolieksamid, algus kl 9.00
  • Eesti keele eksam (suuline). Põhikool.
  • 11.klasside uurimistööde kontrollimine komisjonides
  • Õppenõukogu koosolek
5
  • Projektinädal algklassides (T. Dudorina, T. Šutova)
  • 4.a Rocca al Mare vabaõhumuuseumi üritus (Alvina Tatarintseva)
  • 11.klasside uurimistööde kontrollimine komisjonides
  • Uurimistööde ja seminaride juhendajate elektroonilise tagasisidevormi täitmine
6
  • Projektinädal algklassides (T. Dudorina, T. Šutova)
  • 7.kl Keelelaager II
  • 11.klasside uurimistööde kontrollimine komisjonides
  • 7.klasside keelelaager
7
  • Projektinädal algklassides (T. Dudorina, T. Šutova)
  • 7.kl Keelelaager II
  • Подведение итогов проектной недели 1 классов, актовый зал.
  • Õpetajate nõukogu (A. Kante, O.Joganson, J. Strukova)
  • 11.klasside uurimistööde kaitsmine 9-13 , aula
  • Projekti kaitsmine 1. - 8. klassides (J. Strukova)
  • 7.klasside keelelaager
8
  • 11.klasside uurimistööde kaitsmine 9-13 , aula
  • Экзамен по математике. Основная школа.
9
10
11
  • Lõpuaktus 3c,d,e. aulas
  • Loovtööde kaitsmine 8.klassides, kordumine (L. Portjanski, J. Strukova, O. Joganson)
  • Pidulik direktori vastuvõtt parimatele õpilastele
  • Õppekava arenduse töörühma koosolek. Osalevad Vanemate kogu, õpilasesindus ja laiendatud juhtkond (koos aineühenduste juhtidega))
12
  • Окончание III триместра.
  • Окончание 1-й учебной ступени -3А класс
13
  • SUVEVAHEAEG
  • Экзамен по выбору в 9-х классах
14
  • SUVEVAHEAEG
15
  • SUVEVAHEAEG
  • Matemaatika järeleksam 9.klassides (A. Kante, J. Strukova)
  • Kohtumine 7.klasside matemaatika grupide segamise kohta (J. Strukova, S. Udras)
  • 11B klassi kursuse arvestus ja hinnete parandamine (J. Strukova)
16
  • SUVEVAHEAEG
17
  • SUVEVAHEAEG
18
  • SUVEVAHEAEG
  • Õppenõukogu
19
  • SUVEVAHEAEG
  • Loovtööde organiseerimisest arutlemine (J. Strukova, L. Portjanski)
20
  • SUVEVAHEAEG
  • 12. klasside lõpuaktus
21
  • SUVEVAHEAEG
  • 9. klasside lõpuaktus
22
  • SUVEVAHEAEG
23
  • SUVEVAHEAEG
24
  • SUVEVAHEAEG
25
  • SUVEVAHEAEG
26
  • SUVEVAHEAEG
27
  • SUVEVAHEAEG
28
  • SUVEVAHEAEG
29
  • SUVEVAHEAEG
30
  • SUVEVAHEAEG
 

Eesolevad sündmused

25. Июн 2018
26. Июн 2018