21.märtsil toimub Lasnamäe Gümnaasiumis ülelinnaline konverents “MÕK — Me Õpime Keeli”.
Tunde koolis ei toimu.

Seoses sellega toimuvad klassidele järgmised üritused:

• spordipäev Tondiraba Jäähallis 4.- 8. klassidele ning 10.- 11. klassidele vastavalt graafikule;
  • 1.- 2. klassidel on oma klassiüritused (muuseumitunnid, teatri ja kino külastamine);
  • 3.klassidel toimub ujumine kooli ujulas oma graafiku alusel.
  • Samal ajal toimub koolis:
  • matemaatikat populariseeriv võistlusmäng Känguru 1.- 12. klassidele (nimekirjad olemas) — kl 8.00 — 10.00
  • 12. ja 9. klasside (28 õpilast) inglise keele proovieksam kl 9.00- 12.00.
    Küsimuste tekkimise korral pöörduge klassijuhataja poole.

21 марта в Ласнамяэской гимназии пройдет городская конференция  “MÕK — Me Õpime Keeli”.
Уроков в школе в этот день нет.

В связи с этим для учащихся школы организованы следующие мероприятия:

• для 4 — 8 и 10 -11 классов организован спортивный день на спортивной арене Тондираба согласно графику.
  • у 1-2 классов музейные уроки и посещение театра и кино согласно графику;
  • у 3 классов плавание по своему графику;
  • у 1- 12 классов по предварительной регистрации математическая игра Кенгуру с 8.00 до 10.00
  • у всех 12х и 9х (28 человек) — пробный экзамен по английскому языку с 9.00 до 12.00.
  • девятиклассники, не сдающие пробный экзамен по английскому языку, выполняют дистанционные задания дома.
    В случае необходимости за дополнительной информации обращайтесь к классному руководителю.