26.03.2019 külastas Lasnamäe Gümnaasiumit oma Eesti visiidi raames 10-liikmeline delegatsioon Armeenia koolidest.

Lasnamäe Gümnaasiumis toimus kohtumine kooli juhtkonnaga, külalised osalesid matemaatika-, keemia- ja füüsikatunnis ning kuulasid õpilaste poolt antud kontserti. Lasnamäe Gümnaasium direktor Andrei Kante ja  Armeenia Eurnekian kooli esindaja allkirjastasid kahe kooli vahelise koostööleppe.

26 марта посетила Ласнамяэскую гимназию делегация из  Армении, представители армянских школ.

В нашей школе прошла встреча администрации и делегации. Также гости посетили уроки физики (Джанна Шахбазян), математики (Вероника Кришталь), химии (Ольга Зверева ).
Учащиеся Ласнамяэской гимназии дали для гостей мини-концерт.
В завершение встречи был подписан договор о сотрудничестве нашей школы и армянской школы Эрнекян, который подписали директор Ласнамяэской гимназии Андрей Канте и представитель школы Эрнекян.