22 — 23.08.2019 команда KiVa Ласнамяэской гимназии посетила летние дни KiVa, в рамках которых приняла участие в следующих мероприятиях:
22.08 Avaloeng Universaalsest ennetusest, sh uimastiennetusest (Triin Sokk ja Brith Kupper)

Töötoad:
Lõimitud KiVa tund (eesti keeles Olga Korkkinen);
Kogemusgrupi näidiskogunemine;
KiVa tegevuste kavandamine uueks õppeaastaks (Kristiina Treial); Lapsevanemate kaasamine kiusuennetuse — meie koolide praktikad (Ly Kasvandik)

23.08 Kogemuspaneel kahe Aasta kiusuennetajakooli esindajatega — Kuusalu keskkool ja Aasta kuisuennetaja kool 2019

Töötoad:
KiVa kasutatavusest ja kasulikkusest HEV õpilastega (Kristiina Treial, Anna Vainomäe);
Kuidas suhelda kohaliku või üleriikliku meediaga keeruliste (kiusu)juhtumite teemal (Kristi Liiva);
Väliskõlaliste loeng: külas on direktor ja tema KiVa tiim Soomest, Espoost Karamzini koolist, et jagada pikaajalisemat KiVa rakendamise kogemust.