Reedel 18. novembril Lasnamäe Gümnaasium tähistab oma 43. sünnipäeva.

Oma tervitusi võite jätta meie fb leheküljel.

Kool on nagu inimorganism. See on üks tervik. Kõik inimesed , kes seal töötavad, on olulised – direktor ja õppealajuhatajad, õpetajad ja  tugispetsialistid, tehnilised töötajad ja turvamehed, köögispetsialistid ja koristajad.

Kõik nad on justkui selle organismi osad ja see, mida nad mõtlevad ja teevad, moodustavadki tema närvid, vereringe, ainevahetuse , — ühesõnaga organismi koostoimimise.

Selleks, et kooli käsi käiks hästi, tema tervis oleks korras, on vaja, et kõigil oleks seal hea olla.

Tulin Lasnamäe Gümnaasiumi 2015. aastal. Selle aja jooksul on kool muutunud märgatavalt kaasaegsemaks, elujõulisemaks, mitmekesisemaid võimalusi pakkuvaks õpi- ja töökeskkonnaks.

Armas KOOL!

Luba, et pöördun Sinu poole sel moel, suurte tähtedega!

Sa oled seda väärt!

Soovin, et Sa kestaksid, oleksid terve ja reibas, aga ka seda, et Sa oma tervist hoiaksid!

Mõõda regulaarselt oma vererõhku, hoia südant ja leia aega puhkuseks!

Jätka ikka optimistlikus vaimus, et olla elujaatav ja edasipürgiv, analüüsida oskav ja enesekriitiline, vaimu valgustav ja inspireeriv, innovatiivne ja riskialdis!

Head uut hingamist Sulle!

Aga praegu, sel tähtsal päeval ,lase hingel pidutseda!

Säragu Su silmad (autor mõtleb siin: aknad) nii valges kui pimedas!

Ära siis unusta ka käsi aeg-ajalt desinfitseerida, sest kindlasti võtad sel sündmusterohkel ja tähtsal päeval vastu arvukaid õnnitlusi koos käepigistuste ja kallistustega!

SÜDAMLIKUD ÕNNESOOVID! Ka minu 11.A klassi poolt!

Austusega

Siiri Pokkinen

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja

11.A klassijuhataja