Kalender

Май 2018

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
2
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 11.b- õppepäev Tallinna Ülikoolis- O.Zvereva, D.Šahbazjan- viib läbi 1.-2.tunni, pärast läheb
  • EELVESTLUS GÜMNAASIUMI SISSEASTUJATELE, 9.c ja need õpilased, kes olid haiged
  • 7.a Lahemaa Keskkonnahariduse Seltsi programmid, algus kl 13.00 (S.Udras, M.Kolesnikov)
  • 5.klasside õpilaste eesti keele oskuse mõõtmine (vastutavad eesti keele ja eestikeele aineõppe õpetajad, kes õpetavad 5.klassides )
3
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • EUROCITIES Working Group Education, külalised välismaalt
  • Kohtumine haridusametiga eesti keele projekti kohta (O. Joganson, J. Strukova, A. Kante, R. Otsepp, O. Kolodi)
  • 6.kl õpilaste eesti keele oskuse mõõtmine (vastutavad eesti keele ja eesikeelse aineõppe õpetajad)
4
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • Spordipäev
  • Loovtööde kaitsmine 8. klassides (J. Strukova, L. Portjanski)
  • Inglise keele riigieksam
5
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
6
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
7
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • Inglise keele riigieksami suuline osa
8
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • Inglise keele riigieksami suuline osa
  • 11.a - õppepäev Tallinna Ülikoolis- J.Ilves, L.Gaškov
  • 10 KL.8.05.2018 liiklusorienteeruumisele ,Aga mina liiklen ohutult läbi Tallinna,.3 võiskondi.
9
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 10.klassid Kõnnu Suursoos. LAK-õppe päev (bioloogia, keemia, ajalugu, geograafia, eesti keel)
10
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 2Е класс задействован в проекте "Среда обитания - зоопарк"
  • Kоманда 7А класса участвует в благотворительной эстафете 8x200m, Кадриорг.
  • Projektinädala teemade määramine (G. Šulžik, S. Pokkinen)
  • 4А класс, тема Minu muutuv mina (ealised muutused ja kasvamine) Tervishoiu muuseumis. S.Udras ja A.Tatarintseva
11
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • Uurimistöö eelkaitsmine
  • Emadepäeva kontsert keelekümblusklassidelt emadele (1.-5. klass)
  • Geograafiaolümpiaadi üleriigiline lõppvoor 7. - 12. klasside õpilastele 11. - 12. mail 2018. Zvereva , Alhasova, Haak, Gaškov,Haak Bakakina, Šahbazjan, Dudorina, Udras
12
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • Geograafiaolümpiaadi üleriigiline lõppvoor 7. - 12. klasside õpilastele 11. - 12. mail 2018. Zvereva , Alhasova, Haak, Gaškov,Haak Bakakina, Šahbazjan, Dudorina, Udras
13
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
14
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • Innove ankeedi täiendamine 9.klassides (J. Strukova)
  • 11.a, BFM- J.Ilves, õpilased tulevad kooli tagasi
  • Vene keele ja kirjanduse AÜ kohtumine (J. Strukova)
  • USA saatkond, kohtumine õpiastega
  • 7.klasside emadepäeva kontsert "Armastusega lastelt emadele"
15
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 1д - концерт для мам
  • 7.a ja 8.a Tallinna päeva üritus Vabaduse väljakul "Meie oleme siin", S.Udras, T.Bondarenko, M.Sooalu, O.Hobta
  • 11.a - Tervishoiumuuseum (J.Ilves)
  • 7.a ja 8.a TAllinna päevas osalemine, algus kl 14.00 (S.Udras, N.Noskova)
16
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 11.klassid Kõnnu Suursoos. LAK-õppe päev (bioloogia, keemia, ajalugu, geograafia, eesti keel)
  • Eesti keele tasemetöö kirjutamine 6.klassides (J. Strukova, S. Dõtšenko)
  • 10.a Niguliste muuseum, LAK-õppe tund (N.Larionova, R.Otsepp)
17
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 7.klassid - talupäev vabaõhumuusemis
  • Конкурс поэзии Северянина.
18
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • Eesti keele tasemetöö 6.klassides (J. Strukova, S. Dõtšenko)
  • 13.20 Концерт ансамля Гармония, приглашаем 6б,8б,8с и педагогов,отв. Ольга Николаева
  • Aasta kontsert, Lootus ja Vivat.Lindakivis.
19
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
20
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
21
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 7.kl projektipäev HAridusinnovatsioonikeskuses "Saladuslik saar" (S.Udras, O.Joganson, R.Otsepp)
  • спектакль "Приключение Пиноккио" teater Tuuleveski
  • спектакль "Приключение Пиноккио"
  • 11.klasside uurimistööde esitamine valmis kujul
22
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • Emadepäeva kontsert . LG ringid
  • Matemaatika tasemetööde kirjutamine 6.klassides (J. Strukova, S. Dõtšenko, V. Klettenberg)
  • Emadepäeva kontsert .LG ringid.
  • 11.klasside uurimistööde esitamine valmis kujul
23
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 7.kl õppekäik Kilplaste teemapark ja Aravete. Koostööprojekt Tallinna Ühisgümnaasiumiga (S.Udras, J.Husu)
  • 11.klasside uurimistööde esitamine valmis kujul
  • Loovtööde organiseerimisest rääkimine (J. Strukova, L. Portjanski)
24
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 7.kl projektipäev Haridusinnovatsioonikeskuses "Saladuslik saar" (J.Husu, J.Smirnova)
  • 11.klasside uurimistööde retsenseerimine
25
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • Matemaatika riigieksam
  • 4.a Rocca al Mare vabaõhumuuseumi üritus (Alvina Tatarintseva), lapsed õpivad 1.tunni, pärast lahkuvad koolist
  • 11.klasside uurimistööde retsenseerimine
26
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 11.klasside uurimistööde retsenseerimine
27
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 11.klasside uurimistööde retsenseerimine
28
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 11.klasside uurimistööde retsenseerimine
29
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 11.klasside uurimistööde retsenseerimine
30
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 11.klassid Tartu (A.Kante, O.Zvereva, J.Ilves)
  • 11.klasside uurimistööde retsenseerimine
31
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu
  • 7.a üritus ja S. Udras
  • 7.a ja S.Udras- põhikooli rahatarkuse päev SEB innovatsioonikeskuses Tallinnas
  • 11.klasside uurimistööde retsenseerimine
 

Eesolevad sündmused

22. мая 2018
  • Mai - MÕK-i kogemuse kuu

    1. мая 2018 - 31. мая 2018  

    Vaata sündmust

  • Emadepäeva kontsert . LG ringid

    22. мая 2018  10:00 - 11:00

    Vaata sündmust