Koolivormi ettetellimine kestab kuni 15.06

 

Kiva küsimustik 2019/2020 õpetajatele, õpilastele, lastevanematele

 
 
 
 
 

Kalender

Июнь 2019

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
  • III trimester
2
  • III trimester
3
  • Projektinädal 4. - 6. klassides (V. Krištal, L. Gaškov)
  • III trimester
  • 8.kl eesti keel teise keelena kirjalik ja suuline eksam
  • Eesti keele eksam (kirjalik osa) 9.klassides (A. Kante, J. Strukova)
4
  • Projektinädal 4. - 6. klassides (V. Krištal, L. Gaškov)
  • Eesti keele eksam (suuline osa) 9.klassides (A. Kante, J. Strukova)
  • III trimester
  • Loovtööde kaitsmine 8A klassis (L. Portjanski, J. Strukova, A. Smertina)
  • 12.kl koolieksam
  • 11.kl inglise keele suuline üleminekueksam (A.Dmitrijeva-T.Permjakova; O.Kolodi-F.Salimova), KAB 404 JA 408
5
  • Eesti keele eksam (suuline osa) 9.klassides (A. Kante, J. Strukova)
  • Projektinädal 4. - 6. klassides (V. Krištal, L. Gaškov)
  • III trimester
  • 11.kl inglise keele suuline üleminekueksam (A.Dmitrijeva-T.Permjakova; O.Kolodi-F.Salimova), KAB 404 JA 408
  • Loovtööde kaitsmine 8B klassis, ruum 139 (L. Portjanski, J. Strukova, A. Smertina)
6
  • Projektinädal 4. - 6. klassides (V. Krištal, L. Gaškov)
  • III trimester
  • Loovtööde kaitsmine 8C klassis, ruum 139 (L. Portjanski, J. Strukova, A. Smertina)
7
  • Projektinädal 4. - 6. klassides (V. Krištal, L. Gaškov)
  • III trimester
  • Loovtööde kaitsmine 8D klassis, ruum 139 (L. Portjanski, J. Strukova, A. Smertina)
  • Lõpuaktus 3c,3d,3e.
8
  • III trimester
9
  • III trimester
10
  • Matemaatika eksam 9.klassides (A. Kante, J. Strukova)
  • III trimester
  • Pidulik rivistus kooliaasta lõpetamiseks 1. ja 2. klassid.
  • Pidulik rivistus kooliaasta lõpetamiseks 3. klassid.
  • Pidulik rivistus kooliaasta lõpetamiseks 4. klassid.
  • Pidulik rivistus kooliaasta lõpetamiseks 5. klassid.
  • Pidulik rivistus kooliaasta lõpetamiseks 6. klassid.
11
  • III trimester
  • Pidulik rivistus kooliaasta lõpetamiseks 7. klassid.
  • Pidulik rivistus kooliaasta lõpetamiseks 8. klassid.
  • Pidulik rivistus kooliaasta lõpetamiseks 10. klassid.
  • Pidulik rivistus kooliaasta lõpetamiseks 11. klassid.
12
  • Uurimistöö järelkaitsmine 11.klassides (L. Gaškov)
  • 2018/2019 õppeaasta tulemuste nõukogu auditooriumis 243 (kooli meeskond)
13
  • Valikeksam 9.klassides (A. Kante, J. Strukova)
14
  • Valikeksami suuline osa 9.klassides (A. Kante, J. Strukova)
  • Matemaatika konsultatsioon järeleksamiks ruumis 507 (T. Mironova, S. Lopuhhina, A. Salihhova)
  • Loovtööde järelkaitsmine 8. ja 9.klassides (L. Portjanski, J. Strukova, A. Smertina)
15
16
17
  • Klassijuhatajate töö aruanne + klassijuhatajate mapi esitamine (õppealajuhatajad ja N. Gladko)
  • Matemaatika järeleksam 9.klassides ruumides 507 (T. Mironova, S. Lopuhhina, A. Salihhova)
18
  • Klassijuhatajate töö aruanne + klassijuhatajate mapi esitamine (õppealajuhatajad ja N. Gladko)
  • Eesti keele konsultatsioon järeleksamiks 9.klassides (S. Pokkinen)
  • Õppenõukogu aastahinnete kohta 1. - 9.klassides (J. Strukova, T Šutova)
19
  • Klassijuhatajate töö aruanne + klassijuhatajate mapi esitamine (õppealajuhatajad ja N. Gladko)
  • Eesti keele järeleksam 9.klassides (A. Kante, J. Strukova)
  • Konsultatsioon valiku järeleksamiks (õpetajad)
20
  • Klassijuhatajate töö aruanne + klassijuhatajate mapi esitamine (õppealajuhatajad ja N. Gladko)
  • Lõppuaktus. 9a,b
  • Lõppuaktus. 9 c,d.
21
  • Klassijuhatajate töö aruanne + klassijuhatajate mapi esitamine (õppealajuhatajad ja N. Gladko)
  • Valikeksami järeleksam 9.klassides (A. Kante, J. Strukova)
  • 12 kl.Lõppuaktus.
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Eesolevad sündmused

17. Июн 2019
  • Klassijuhatajate töö aruanne + klassijuhatajate mapi esitamine (õppealajuhatajad ja N. Gladko)

    17. Июн 2019 - 21. Июн 2019  

    Vaata sündmust

  • Matemaatika järeleksam 9.klassides ruumides 507 (T. Mironova, S. Lopuhhina, A. Salihhova)

    17. Июн 2019  10:00 - 01:00

    Vaata sündmust