Archive for Август, 2018

 
  • Õppeaasta avaaktused 3. septembril 2018

    3. septembri aktused toimuvad kooli aulas: 1.-12. klass kell 9.00; 2.-3. klass kell 10.00; 4.-5. klass kell 10.30; 6.-7. klass kell 11.00; 8.-9. klass kell 11.30; 10.-11. klass kell 12.00. […]

     
  •  
  • 1.kl. lastevanemate koosolek 28.08.2018

    28.08.2018 kell 17.30 toimub 1. kl. lastevanemate üldkoosolek aulas; kell 18.00 — koosolekud klassiti. 28 августа состоится общее собрание родителей первоклассников (уч.год 2018/19) в 17.30 в актовом зале Ласнамяэской гимназии, […]

     
  •  
  • Koolivormilaat

    Lugupeetud lapsevanemad! ja 28. augustil kell 14.00-20.00 toimub koolivormilaat, kus toimub tellitud toodete jagamine (Lasnamäe Gümnaasium, 1. korrus). Osalema on kutsutud kõik soovijaid. Samuti koolivormilaadal on müügis Swiiter Koolivorm koolikotid […]

     
  •  
  • Uue kooliaasta avaaktused

    Lasnamäe Gümnaasiumi  uue õppeaasta avaaktused toimuvad 3.09.2018 kell 9.00 – 10.00 1.ja 12. klassid, 10.00 – 13.00 2.-11.klassid (graafiku alusel). Торжественные линейки, посвященные началу 2018/2019 учебного года, состоятся 3 сентября: […]

     
  •  
 
 
 

Kalender

Ноябрь 2018

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
  • 8.kl õpilased Tallinna Ühisgümnaasiumis (S.Udras, T.Špongolts, J.Smirnova - asendused alates 3.tunnist)
  • 1.11 - 9.klasside õpilaste loovtööde korduv kaitsmine kab. 139. Komisjoni liikmed on J. Strukova, L. Portjanski, O. Joganson.
  • I trimester
2
  • I trimester
3
  • I trimester
4
  • I trimester
5
  • Reisi tagasiside koolide külastamisest Armeeniasse+ "Õuna kooli" küsitluse tagasiside
  • I trimester
6
  • O.Kologi osaleb Erasmus+ kontaktseminar eTwinningu osisega üldhariduse koolidevahelised projektid (KAK229) Küpros, Larnaca
  • 8.b-ekskursioon Saaremaale (A.Pototski, S.Levskaja, T.Talv, )
  • 8.a klass-õpilasvahetus. 8.a klassis õpivad Tallinna Ühisgümnaasiumi õpilased (7 õpilast)
  • Uute õpetajatega koosolek 231 ruumis (J. Strukova, O. Joganson, T. Šutova)
  • I trimester
7
  • O.Kologi osaleb Erasmus+ kontaktseminar eTwinningu osisega üldhariduse koolidevahelised projektid (KAK229) Küpros, Larnaca
  • Matemaatika õpetajate koosolek juhtkonnaga 8.klasside rühmade kohta (J. Strukova, A. Kante)
  • I trimester
8
  • O.Kologi osaleb Erasmus+ kontaktseminar eTwinningu osisega üldhariduse koolidevahelised projektid (KAK229) Küpros, Larnaca
  • 12.a ja 12.b Siiri Pokkineni rühmad, kino Artis , dokfilm "Tuulte tahutud maa", kl 11.00-12.30, 6.tunniks on koolis, lahkuvad alates 3.tunnist
  • 8.11.18 kell 13.15-14.55, Rebaste ristimine - 10.klassid.
  • I trimester
9
  • Pillihund. kontsert Eesti Kontsert ja ERR .1 a.2a.3a.4a.5a.6a
  • I trimester
10
  • I trimester
11
  • I trimester
12
  • Erasmus+ projekti tutvustus (O.Kolodi, R.Otsepp)
  • Спектакль "Дюймовочка"/ "Pöial-Liisi" 2с,3д
  • Спектакль "Дюймовочка"/ "Pöial-Liisi" 2д,2б
  • I trimester
13
  • 8.c ekskursioon Saaremaale, lõimitud aine -ja keeleõppe õppekäik (J.Husu, G.Šulžik, D.Šahbazjan, V.Nõu)
  • I trimester
14
  • I trimester
15
  • I trimester
16
  • "Eesti keel selgeks" projektis osalevate õpetajate koosolek , kab 141 pärast 2.tundi (vastutab O.Joganson)
  • Koosolek 4C klassi õpetajatega (J. Strukova, M. Petrova)
  • Ekskursioon Energia Keskusesse, 6B klass (T. Mironova, S. Sidorenko)
  • I trimester
17
  • I trimester
18
  • I trimester
19
  • Distantsõppepäv kogu koolis
  • 19.11.18 Töötoad õpetajatele . Vastutajad O.Joganson, R.Otsepp S. Udras, L. Gaškov, V. Krištal
  • KiVa tiimi koosolek (N. Noskova, J. Strukova, N. Tur, L. Luzina, T. Dudorina, A. Filipia)
  • I trimester
20
  • 8.d- ekskursioon Saaremaale, lõimitud aine -ja keeleõppe õppekäik (T.Špongolts, J.Smirnova, N.Lokteva, A.Pototski?)
  • 8.a klass-õpilasvahetus. 8.a klassis õpivad Tallinna Ühisgümnaasiumi õpilased (7õpilast)
  • Классные часы "Права и обязанности ребёнка" для 5-8 классов
  • Ekskursioon Energia Keskusesse, 6D klass (G. Russkih, M. Podolinski)
  • Keelekümblusklassides õpetavate õpetajate koosolek ruumis 231. Osalemine kohustuslik.
  • I trimester
21
  • Классные часы "Права и обязанности ребёнка" для 5-8 классов
  • I trimester
22
  • Valguse päev 22.novembril 2018.a. TÜ füüsika instituuti (füüsikumi), D.Šahbazjan, 30 õpilast 8.klassidest, nimekiri selgub
  • Классные часы "Права и обязанности ребёнка" для 5-8 классов
  • KiVa koolitus (J. Strukova, N. Noskova)
  • Kohtumised vanematega (õpetajad)
  • I trimester
23
  • Классные часы "Права и обязанности ребёнка" для 5-8 классов
  • I trimester
24
  • Классные часы "Права и обязанности ребёнка" для 5-8 классов
  • I trimester
25
  • Классные часы "Права и обязанности ребёнка" для 5-8 классов
  • I trimester
26
  • Õppetoolide koosolekud korruptsiooni E-koolituse kohta (õppetoolide juhid, A. Kante)
  • Классные часы "Права и обязанности ребёнка" для 5-8 классов
  • I trimester
27
  • Классные часы "Права и обязанности ребёнка" для 5-8 классов
  • I trimester
28
  • Классные часы "Права и обязанности ребёнка" для 5-8 классов
  • Lasnamäe koolide võistlus kombineeritud teatejooksus. 3-5 kl. Vastutavad-Grabovski.V.; Kolesnikov M.; Ptitsõna A.
  • Районные соревнования 3 классов, команды школ Ласнамяэ и Маарду
  • Briti saatkond külastab Lasnamäe Gümnaasiumi (kes osaleb-täpsustub). Vastutaja: O.Kolodi ja inglise keele aineühendus
  • Ülelinnaline üritus - viktoriin "METS". Külas on algklasside õpilased mitmetest Tallinna koolidest. Vastutavad 3 klasside klassijuhatajad.
  • I trimester
29
  • Mehaanika päev Tartu Ülikoolis, 29.novembril 2018.a. TÜ füüsika instituuti (füüsikumi). D.Šahbazjan, 10.kl õpilased
  • Lasnamäe koolide võistlus kombineeritud teatejooksus. 3-5 kl. Vastutavad-Grabovski.V.; Kolesnikov M.; Ptitsõna A.
  • Классные часы "Права и обязанности ребёнка" для 5-8 классов
  • "Matemaatika Metsikus Läänes" matemaatika mäng 5. klassides (S. Levskaja, T. Mironova)
  • "Matemaatika Metsikus Läänes" matemaatika mäng 6. klassides (S. Levskaja, T. Mironova)
  • I trimester
30
  • I trimestri hinnete väljapanek (õpetajad)
  • День памяги погибших от Спида.
  • Inglise keele proovieksam 12.kl , Tondiraba Huvikoolis
  • Классные часы "Права и обязанности ребёнка" для 5-8 классов
  • 8.a klass 30.11 Programm "Aardejaht Rahvusraamatukogus". Algus kell 11.00. Kooist lahkutakse 3.tunni ajal, süüakse samuti 3.tunni ajal. Õpetajad S.Udras ja R.Otsepp.
  • Koolitus projektis "Eesti keel selgeks" õpetajatele ja 8.kl klassijuhatajatele
 

Eesolevad sündmused

16. Ноя 2018
  • "Eesti keel selgeks" projektis osalevate õpetajate koosolek , kab 141 pärast 2.tundi (vastutab O.Joganson)

    16. Ноя 2018  09:30 - 10:30

    Osalevad 8.klassides õpetavad eesti keele õpetajad ja 8.klasside klassijuhatajad

    Vaata sündmust

  • Koosolek 4C klassi õpetajatega (J. Strukova, M. Petrova)

    16. Ноя 2018  09:40 - 10:10
    231 ruum

    Vaata sündmust