22. veebruaril oli Lasnamäe Gümnaasiumi kooliperel suur au vastu võtta Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaidi.
President kohtus kooli juhtkonna, gümnasistide ning õpetajatega.
Oma kõnes gümnasistidele puudutas Kersti Kaljulaid erinevaid teemasid: noored Eestis, NATO, Euroopa Liit, valimised, välis- ja sisepoliitika.
Kohtumisel õpetajatega rõhutas president, et hariduse teema on üks tähtsamaid ning ka edaspidid hakkab ta sellega tõsiselt tegelema.

22 февраля Ласнамяэской гимназия удостоилась чести принять президента Эстонии Керсти Кальюлайд.
Президент встретилась с адинистрацией школы, гимназистами и педагогами.
На встрече с гимназистами президент затронула разные темы: молодёжь в Эстонии, НАТО, Европейский союз, выборы, внутренняя и внешняя политика.
На встрече с педагогами президент отметила, что и далее будет большое внимание уделять вопросам образования.