5.-22. veebruarini toimusid Lasnamäe Gümnaasiumis eesti keele päevad ja aktused, mis olid pühendatud Eesti Vabariigi 101.sünnipäevale.
Toimusid erinevad üritused, mis olid mõeldud erinevatele kooliastmetele: luulekonkursid 1.- 6.klassidele, videokonkursid «Tallinn 800» 8.-9. klassidele, tordikonkurss 1.-6.klasside õpilastele, laulukonkursid 1.-6.klasside õpilastele.
Üritustest võeti aktiivselt osa ning need olid meeleolukad ja toredad.
Samuti külastasid ja võtsid meie gümnaasiumi üritustest osa Tallinna Ühisgümnaasiumi õpilased ja õpetajad nind Suur-Pae lasteaia lapsed ja õpetajad.
Aktused olid  õpetajate poolt hästi korraldatud ning õpilased olid tublid.
Täname kõiki osalejaid!

С 5 по 22 февраля в Ласнамяэской гимназии проходили дни эстонского языка и торжественные мероприятия, посвящённые 101 годовщине Эстонской Республики.
Прошли различные мероприятия для разных школьных ступеней: конкурс чтецов для учеников 1- 6 классов, конкурс видеоклипов «Tallinn 800″для 8-9 классов, конкурс тортов для 1-6 классов, конкурс песен для 1-6 классов.
В мероприятиях принимали активное участие как ученики, так и учителя нашей гимназии.
Торжественные мероприятия были хорошо организованы , а ученики отлично выступили. Также гимназию посетили наши партнёры Tallinna Ühisgümnaasium и дети и учителя детского сада Suur-Pae.
Благодарим всех участников и организаторов!