14.märtsil tähistas Lasnamäe Gümnaasium emakeelepäeva. Toimusid erinevad üritused nii tundides kui ka tunniväliselt.
Vahetundides kõlasid laulud erinevates keeltes,  kooliraadios esinesid meie kooli erinevast rahvusest õpilased oma emakeeles- kõlas leedu,itaalia,kasahhi, inglise, vene ja poola keel ning samuti kuulasime luuletusi keeltes, mida õpitakse Lasnamäe Gümnaasiumis: soome, saksa, jaapani ja prantsuse keeles. Üks õpetaja esines armeenia keeles, mis on tema emakeel. Teise meie kooli õpetaja emakeel on eesti sugulaskeel — ersa keel- seda oli eriti huvitav kuulata!
Täname kõiki korraldajaid ja esinejaid!

14 марта Ласнамяэская гимназия отмечала день родного языка. Были организованы различные мероприятия как на уроках, так и на переменах.
На переменах звучали песни на разных языках, по школьному радио выступали дети, родной язык которых отличается от русского: звучали стихи и фразы ни литовском, польском, итальянском, английском, казахском. Учителя нашей школы выступали со стихами на своём родном языке: на армянском, а также на родственном эстонскому, эрзянском языке, что особенно своеобразно звучалo.
Благодарим всех организаторов и участников мероприятия!