В связи с ограничениями по причине чрезвычайного положения в стране в текущем учебном году 2019/2020 обязательные выпускные экзамены в 9-х классах не состоятся.
У 9-классников есть возможность добровольно сдать экзамен по эстонскому языку на категорию В1 в этом учебном году 2019/2020, который состоится 8 -10 июня. Письменная часть экзамена состоится 8 июня. Заявление о написании учеником экзамена необходимо предоставить не позднее 8 мая.
Подробная информация о данном экзамене выслана личным сообщением в eKool всем родителям учеников 9-х классов. Также информацию можно узнать у классного руководителя.

Riiklikke põhikooli lõpueksameid 2019/2020. õppeaastal ei toimu. Neile, kes soovivad B1 keeletaseme saamiseks sooritada eesti keele kui teise keele eksami, võimaldatakse seda teha. Eksami sooritamine on vabatahtlik.
Põhikooli eesti keel teise keelena eksam toimub 8.-10. juunil. Kirjalik osa on 8. juunil.
Avaldus B1 keeletaseme sooritamiseks tuleb esitada hiljemalt 8.mail. Kogu informatsioon eksami kohta on edastatud 9.klasside vanematele eKooli teabe kaudu. Täpset informatsiooni võib küsida klassijuhataja käest.