Lasnamäe Gümnaasiumis toimus 26.04.2021 ülekooliline konverents „Minu süda“.

Konverents toimus online-vormis. Kuna aprill on traditsiooniliselt südamekuu, siis see üritus oli pühendatud südamega seotud teemadele:

• südamele kasulik ja kahjulik toit;
  • tervislik toit – terve süda; süda on inimese mootor;
  • liikumine on südametöö abiline;
  • suitsetamine ja selle mõju südamele;
  • energiajookide mõju südamele.

Konverentsil esinesid ettekannetega põhikooli õpilased. Ühtekokku tehti 48 ettekannet. Lisaks õpilastele esinesid ka õpetajad. Kõige lõbusam oli kehalise kasvatuse õpetaja etteaste, milles said kaasa lüüa kõik konverentsil osalejad- igaüks oma kodus harjutusi kaasa tehes.

26.04, в нашей школе прошла онлайн-конференция «Мое сердце»
Традиционно, апрель – месяц сердца. Отмечается он у нас в Эстонии в апреле по инициативе Tervise Arengu Insituut. Цель – обратить внимание обычных людей на здоровье своего сердца и сподвигнуть их на превентивную деятельность. В рамках всего месяца сердца проводятся различные мероприятия в учебных заведениях (и не только).
Команда terviseedendus благодарит всех участников конференции и поздравляет ребят, чьи доклады стали лучшими в следующих номинациях:
⭐️Лучший доклад:
Maria Lind, Olga Baranovska, Nicole Kuusemets «Как сердце проживает свой день» (6.b)
⭐️Лучшая презентация:
Prohor Kanajev, Ilja Faigilev «Продукты друзья, продукты враги для сердца» (5.с)
⭐️Приз зрительских симпатий:
Polina Ivanova, Jegor Žemkov «Сердце – мотор человека» (6.c)
Также члены жюри отметили высокий уровень подготовленных презентаций.
Надеемся, что данное мероприятие станет традиционным для нашей школы!